| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Asymmetric Duo |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Pojemność: | 123 l |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Materiał: | stalowa |
| Odpływ: | na środku |
| Kolor: | biały |
| Wymiary z opakowaniem: | 81 x 42 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem: | 49,90 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model 740 biała 274000010001
Nr Kat. 274000010001_OUT1
outlet
Outlet - Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model 740 biała 274000010001
Nr Kat. 274000010001_OUT1





