| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Tubus 2 |
| Szerokość: | 62.2 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Moc: | 1178 Wat |
| Kolor: | biały |
| Rozstaw podłącz.: | 113.2 cm |
| Rodzaj: | żeberkowy |
| Podłączenie: | boczne |
| Materiał: | stalowy |
| Kod EAN: | 2019990024529 |
Grzejniki pokojowe
Outlet - Instal Projekt Tubus 2 grzejnik 120x62,2 cm biały mat TUB2-120/13C34
Nr Kat. TUB212013C34_OUT1
outlet
Outlet - Instal Projekt Tubus 2 grzejnik 120x62,2 cm biały mat TUB2-120/13C34
Nr Kat. TUB212013C34_OUT1





