| Marka: | Franke |
| Seria: | Planar |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 51.2 cm |
| Montaż: | wpuszczony |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1-komorowy |
| Otwór na baterie: | tak |
| Ociekacz: | tak |
| Głębokość komory głównej: | 20 cm |
| Kod EAN: | 2019989975474 |
Zlewozmywaki stalowe
Outlet - Franke Planar zlewozmywak stalowy 100x51,2 cm 127.0203.465
Nr Kat. 1270203465_OUT1
outlet
Outlet - Franke Planar zlewozmywak stalowy 100x51,2 cm 127.0203.465
Nr Kat. 1270203465_OUT1





