| Marka: | Franke |
| Seria: | Logica Line |
| Dłuższy bok: | 79 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Montaż: | wpuszczony |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 2 - komorowy |
| Otwór na baterie: | tak |
| Ociekacz: | nie |
| Głębokość komory głównej: | 19.5 cm |
| Kod EAN: | 2019989970387 |
Zlewozmywaki stalowe
Outlet - Franke Logica Line LLL 620/79 zlewozmywak stalowy 79x50 cm len 101.0153.295
Nr Kat. 1010153295_OUT2
outlet
Outlet - Franke Logica Line LLL 620/79 zlewozmywak stalowy 79x50 cm len 101.0153.295
Nr Kat. 1010153295_OUT2





