| Marka: | Duravit |
| Seria: | D-Code |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Dłuższy bok: | 110 cm |
| Materiał: | akrylowy |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Kod EAN: | 2019989995755 |
| Wymiary z opakowaniem: | 110 x 8 x 75 cm |
Brodziki
Outlet - Duravit D-Code brodzik 110x75 cm prostokątny biały 720097000000000
Nr Kat. 720097000000000_OUT2
outlet
Outlet - Duravit D-Code brodzik 110x75 cm prostokątny biały 720097000000000
Nr Kat. 720097000000000_OUT2





