| Marka: | Deante |
| Seria: | Tango |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 60 cm |
| Montaż: | nakładany |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 2-komorowy |
| Otwór na baterie: | nie |
| Ociekacz: | nie |
| Głębokość komory głównej: | 14 cm |
| Kolor: | stal |
Zlewozmywaki stalowe
Outlet - Deante Tango zlewozmywak stalowy 80x60 cm nakładany stal satynowa ZM6020N
Nr Kat. ZM6020N_OUT1
outlet
Outlet - Deante Tango zlewozmywak stalowy 80x60 cm nakładany stal satynowa ZM6020N
Nr Kat. ZM6020N_OUT1





