| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Smart |
| Szerokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | biały, jesion |
| Kod EAN: | 2019990003432 |
| Wymiary z opakowaniem: | 41 x 23 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem: | 12,10 kg |
Szafki łazienkowe
Outlet - Cersanit Smart Slim szafka 40 cm podumywalkowa wisząca biały/jesion S568-022
Nr Kat. S568022_OUT3
outlet
Outlet - Cersanit Smart Slim szafka 40 cm podumywalkowa wisząca biały/jesion S568-022
Nr Kat. S568022_OUT3





