| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Easy |
| Rodzaj: | jednoczęściowy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Kod EAN: | 2019989989471 |
| Wymiary z opakowaniem: | 78 x 45 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem: | 14,00 kg |
Parawany nawannowe
Outlet - Cersanit Easy New parawan nawannowy 70 cm jednoskrzydłowy szkło przezroczyste/chrom S301-289
Nr Kat. S301289_OUT1
outlet
Outlet - Cersanit Easy New parawan nawannowy 70 cm jednoskrzydłowy szkło przezroczyste/chrom S301-289
Nr Kat. S301289_OUT1





