| Marka: | Osram |
| Seria: | LED Lamps |
| Moc żarówki: | 13 W |
| Jasność: | 117 Lm |
| Kąt padania światła: | 200 º |
| Temperatura barwy: | 4000 K |
| Barwa światła: | zimna |
| Klasa energetyczna: | F |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | tradycyjna żarówka |
| Żywotność: | 10000 h |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Osram LED Lamps żarówka LED 1x13 W 4000 K E27
Osram LED Lamps żarówka LED 1x13 W 4000 K E27
Nr Kat. 4052899973428
kod -10%
Osram LED Lamps żarówka LED 1x13 W 4000 K E27
Nr Kat. 4052899973428
kod -10%
Cena z kodem*:
WIECEJ-10
7,20zł
Minimalna wartości koszyka: 199 zł * kupując produkty promocyjne za min 199 zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Osram LED Lamps żarówka LED 1x13 W 4000 K E27
- niskie zużycie energii
- natychmiastowe 100% światła, bez czasu nagrzewania
- moc: 13 W
- temperatura koloru: 4000 K
- ilość lumenów: 117lm
- barwa światła: zimny biały
- gwint żarówki: E27
- żywotność w 25°C: 10000H
- liczba cykli przełączania: 100000
- kąt rozsyłu światła: 200°
- długość: 11,8 cm
- średnica: 6 cm
- kolor: biały mat
Dane techniczne
| Marka | Osram |
| Seria | LED Lamps |
| Moc żarówki | 13 W |
| Jasność | 117 Lm |
| Kąt padania światła | 200 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | zimna |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 10000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 4052899973428 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 14 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





