| Marka: | Oristo |
| Seria: | Opera |
| Szerokość: | 89.5 cm |
| Głębokość: | 44.7 cm |
| Wysokość: | 49.8 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901676360681 |
Szafki łazienkowe
Oristo Opera szafka 90 cm podumywalkowa wisząca biały połysk OR35-SD2S-90-1
Nr Kat. OR35SD2S901
Oristo Opera szafka 90 cm podumywalkowa wisząca biały połysk OR35-SD2S-90-1
Nr Kat. OR35SD2S901





