| Marka: | Oristo |
| Seria: | Horyzont |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Głębokość: | 45.8 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901676360868 |
| Wymiary z opakowaniem: | 45 x 40 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem: | 20,00 kg |
Szafki łazienkowe
Oristo Horyzont szafka 60 cm podumywalkowa wisząca biały mat OR37-SD1S-60-2
Nr Kat. OR37SD1S602
Oristo Horyzont szafka 60 cm podumywalkowa wisząca biały mat OR37-SD1S-60-2
Nr Kat. OR37SD1S602





