| Marka: | Oristo |
| Seria: | Compact |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Krótszy bok: | 38 cm |
| Typ: | meblowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | konglomerat |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Oristo Compact umywalka 120x38 cm prostokątna meblowa...
Oristo Compact umywalka 120x38 cm prostokątna meblowa biała UME-C-ET-120-92
Nr Kat. UMECET12092
Oristo Compact umywalka 120x38 cm prostokątna meblowa biała UME-C-ET-120-92
Nr Kat. UMECET12092
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamyjutro!
Opis produktu Oristo Compact umywalka 120x38 cm prostokątna meblowa biała UME-C-ET-120-92
- umywalka meblowa
- szerokość: 120 cm
- głębokość: 38 cm
- bez przelewu
- materiał: konglomerat
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Oristo |
| Seria | Compact |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | konglomerat |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5905316101463 |
| Wymiary z opakowaniem | 125 x 43 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





