| Marka: | Oristo |
| Seria: | Base |
| Szerokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 45.2 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901676350060 |
| Wymiary z opakowaniem: | 43 x 50 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem: | 28,50 kg |
Szafki łazienkowe
Oristo Base szafka 80 cm podumywalkowa wisząca biały połysk OR48-SD2S-80-1
Nr Kat. OR48SD2S801
Oristo Base szafka 80 cm podumywalkowa wisząca biały połysk OR48-SD2S-80-1
Nr Kat. OR48SD2S801





