- plafon
- wysokość: 4,6 cm
- wymiary: 23,8x 23,8 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1600 lm
- barwa światła: 3000K
- IP54
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
| Marka: | One Light |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 4.6 cm |
| Szerokość: | 23.8 cm |
| Moc żarówki: | 25 W |
| Kształt: | kwadratowy |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!