| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
| Materiał: | bawełna |
| Gramatura (gr/m2): | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX: | tak |
| Kod EAN: | 5708760657001 |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary...
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 330308
Nr Kat. 330308
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 330308
Nr Kat. 330308
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 330308
- wymiary: 140x70 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- o gramaturze 600 g
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760657001 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 6 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





