| Marka: | Omnires |
| Rodzaj: | uchwyt punktowy |
| Kod EAN: | 5902539825558 |
| Wymiary z opakowaniem: | 8 x 4 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,30 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Drążki i uchwyty prysznicowe
- Omnires uchwyt prysznicowy czarny mat 8815ABL
Omnires uchwyt prysznicowy czarny mat 8815ABL
Nr Kat. 8815ABL
Pytania
(3)Omnires uchwyt prysznicowy czarny mat 8815ABL
Nr Kat. 8815ABL
Pytania
(3)Opis produktu Omnires uchwyt prysznicowy czarny mat 8815ABL
- wymiar rozety: 6 x 6 cm
- długość: 5,5 cm
- kolor: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Omnires |
| Rodzaj | uchwyt punktowy |
| Kod EAN | 5902539825558 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 4 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Jaki jest montaż tego urządzenia?
Uchwyt mocujemy za pomocą kołków rozporowych.
(0)
(2)
Czy do uchwytu pasuje wąż Omnires 028BL?
Tak, pasuje.
(0)
(0)
Z jakiego materiału jest uchwyt?
Materiał: mosiądz
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





