SWITCH | bateria kuchenna do podłączenia zestawu filtrującego
Kolor: brąz antyczny (BR)
Bateria kuchenna OMNIRES SWITCH łączy minimalistyczne, oparte na wyważonych proporcjach wzornictwo z praktyczną funkcjonalnością dostarczając wodę zwykłą oraz filtrowaną. Wyraziste, precyzyjnie karbowane detale pozwalają na intuicyjne użytkowanie wskazując dwa niezależne punkty otwarcia wody: zwykłej na mieszaczu i filtrowanej na końcu wylewki - wystarczy przekręcić umieszczony na niej pierścień, by napełnić szklankę szybkim strumieniem wody pitnej.
Bateria jest dostępna z kompletem uniwersalnych przyłączy do podłączenia dowolnego zestawu filtrującego montowanego w standardowej szafce pod zlewozmywak.
Produkt został wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu oraz wyposażony w najwyższej jakości głowicę ceramiczną z technologią COLD START. Dzięki temu strumień do mycia rąk i naczyń domyślnie otwierany jest na wodzie zimniej, co pozwala oszczędzać energię i zużycie gorącej wody. Pionowa pozycja startowa mieszacza pozwala na montaż baterii blisko ściany bez konieczności martwienia się o przestrzeń niezbędną do jego przekręcania w celu otwarcia źródła wody.
Brąz antyczny jest oryginalnym wykończeniem o brązowo-złotym odcieniu i szczotkowanej fakturze w stylu vintage.
Specyfikacja techniczna:
- obrotowa dwudrożna wylewka z funkcją wody filtrowanej (funkcja dostępna po podłączeniu do zestawu filtrującego)
- w komplecie: podłączenia do zestawu filtrującego w rozmiarach G ½", ⅜" oraz ¼„
- głowica ceramiczna z technologią COLD START
- zasięg wylewki: 22,6 cm
- wysokość wypływu wody: 25,5 cm
- całkowita wysokość baterii: 44,5 cm
- maksymalna grubość blatu: 3,5 cm
Zalety technologii Omnires:
-
PVD
Technologia PVD gwarantuje najwyższą jakość i odporność na uszkodzenia.
-
Wysokogatunkowy mosiądz
Produkt został wykonany z mosiądzu klasy A o wyjątkowej odporności na uszkodzenia.
-
Głowica ceramiczna
Bateria wyposażona jest w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, zapewniającą płynną i precyzyjną regulację strumienia.
-
Gwarancja 5 lat
Produkt jest objęty gwarancją na okres 5 lat.
-
Najnowszej generacji perlator
Technologia AIR WATER napowietrza wodę sprawiając, że jest ona miękka i miła w dotyku.
-
Technologia COLD START
Domyślnie otwierany strumień do mycia rąk i naczyń na wodzie zimnej, pozwala oszczędzać energie i zużycie gorącej wody.
-
Woda zyskuje przyjemny smak
System filtrowania oczyszcza wodę, obniżając zawartość chloru i metali oraz redukuje poziom jej twardości.





