| Marka: | Omnires |
| Seria: | Modern Project |
| Kolor: | czarny |
| Montaż: | przykręcany |
| Kod EAN: | 5902539892505 |
| Wymiary z opakowaniem: | 11 x 11 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,10 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Uchwyty i stojaki na papier toaletowy
- Omnires Modern Project uchwyt na papier toaletowy czarny...
Omnires Modern Project uchwyt na papier toaletowy czarny MP60511BL
Nr Kat. MP60511BL
Omnires Modern Project uchwyt na papier toaletowy czarny MP60511BL
Nr Kat. MP60511BL
Opis produktu Omnires Modern Project uchwyt na papier toaletowy czarny MP60511BL
MODERN PROJECT | uchwyt na papier toaletowy z półką
Kolor: czarny mat (BLM)
Kolekcja akcesoriów MODERN PROJECT wyróżnia się czystą formą i minimalistycznym wzornictwem. Perfekcyjnie dopracowany kształt oparty na figurze koła nadaje kolekcji ponadczasowy, nowoczesny charakter.
Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu uchwyt na papier toaletowy to eleganckie i praktyczne dopełnienie wyposażenia łazienki. Zintegrowana półka umożliwia wygodne odkładanie drobnych przedmiotów oraz środków higienicznych, zapewniając uporządkowaną i funkcjonalną przestrzeń. Dzięki możliwości zmiany kierunku ramienia uchwytu produkt można zamontować zarówno po lewej, jak i po prawej stronie, łatwo dopasowując go do układu pomieszczenia i indywidualnych preferencji.
Czerń jest wyrazistym wykończeniem o głębokim odcieniu i idealnie gładkiej, satynowej powierzchni.
Specyfikacja techniczna:
- z półką
- możliwość montażu rolki z lewej lub prawej strony
- wykonany z mosiądzu
- szerokość: 16 cm, wysokość: 8 cm, odległość od ściany: 10 cm
Dane techniczne
| Marka | Omnires |
| Seria | Modern Project |
| Kolor | czarny |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5902539892505 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





