- rozstaw mocowań: regulowany 24 - 85 cm
- kolor: chrom
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(6)| Marka: | Omnires |
| Długość drążka: | 90.6 cm |
| Rodzaj: | drążek |
| Kod EAN: | 5902539817225 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 7 x 91 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,70 kg |
Pytania
(6)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Opis produktu Omnires drążek prysznicowy 90,6 cm chrom DR11CR
| Marka | Omnires |
| Długość drążka | 90.6 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5902539817225 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 7 x 91 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Materiał: stal nierdzewna
Montaż po jednej śrubie na uchwyt.
Tak, jest taka możliwość.
Tak, jest możliwość regulacji kąta nachylenia słuchawki.
Z tyłu na uchwycie znajduje się przycisk za pomocą którego, można regulować jego wysokość.
Średnica drążka: 22 mm
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!