- napięcie: 230 V
- źródła światła: 1
- typ źródła światła: GU10
- brak źródła światła
- moc żarówki: 35W
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 100 cm
- szerokość: 20,5 cm
- materiał: aluminium, szkło
- kolor: grafitowy
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Soul |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 20.5 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!