- napięcie: 230V
- źródła światła: 1
- typ źródła światła: GU10
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 10W
- stopień ochrony: IP54
- wysokość: 8 cm
- szerokość: 6,8 cm
- materiał: aluminium, szkło
- kolor: czarny
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nowodvorski Lighting |
| Seria: | Assos |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 6.8 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!