| Marka: | Novellini |
| Seria: | Kali |
| Rodzaj: | kwadratowa, prostokątna |
| Dłuższy bok: | 96 cm |
| Krótszy bok: | 96 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
Kabiny prysznicowe
Novellini Kali A kabina prysznicowa 96 cm drzwi srebrny/szkło przezroczyste KALIA96L-1B
Nr Kat. KALIA96L1B
Novellini Kali A kabina prysznicowa 96 cm drzwi srebrny/szkło przezroczyste KALIA96L-1B
Nr Kat. KALIA96L1B





