| Marka: | Novellini |
| Seria: | Calos |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kolor: | dwukolorowa |
| Kod EAN: | 8013232848694 |
| Wymiary z opakowaniem: | 62 x 195 x 88 cm |
| Waga z opakowaniem: | 80,65 kg |
Wanny z hydromasażem
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 180x80 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową kompletną Burlington/biała C2418080PC-A3N
Nr Kat. C2418080PCA3N
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 180x80 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową kompletną Burlington/biała C2418080PC-A3N
Nr Kat. C2418080PCA3N





