| Marka: | Novellini |
| Seria: | Calos |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kolor: | dwukolorowa |
| Kod EAN: | 8013232850833 |
| Wymiary z opakowaniem: | 62 x 185 x 88 cm |
| Waga z opakowaniem: | 73,46 kg |
Wanny z hydromasażem
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 170x80 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową przednią i boczną Burlington/biała C2417080PC-A2N
Nr Kat. C2417080PCA2N
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 170x80 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową przednią i boczną Burlington/biała C2417080PC-A2N
Nr Kat. C2417080PCA2N





