| Marka: | Novellini |
| Seria: | Calos |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | dwukolorowa |
| Kod EAN: | 8013232855838 |
| Wymiary z opakowaniem: | 62 x 175 x 76 cm |
| Waga z opakowaniem: | 69,13 kg |
Wanny z hydromasażem
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 160x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową przednią i boczną Wenge/biała C2416070PC-A2V
Nr Kat. C2416070PCA2V
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 160x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową przednią i boczną Wenge/biała C2416070PC-A2V
Nr Kat. C2416070PCA2V





