| Marka: | Novellini |
| Seria: | Calos |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | dwukolorowa |
| Kod EAN: | 8013232855807 |
| Wymiary z opakowaniem: | 62 x 175 x 76 cm |
| Waga z opakowaniem: | 71,54 kg |
Wanny z hydromasażem
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 160x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową kompletną Burlington/biała C2416070PC-A3N
Nr Kat. C2416070PCA3N
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 160x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z obudową kompletną Burlington/biała C2416070PC-A3N
Nr Kat. C2416070PCA3N





