| Marka: | Novellini |
| Seria: | Calos |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Dłuższy bok: | 150 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8013232863437 |
| Wymiary z opakowaniem: | 62 x 165 x 76 cm |
| Waga z opakowaniem: | 70,02 kg |
Wanny z hydromasażem
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 150x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z kompletną obudową Burlington/biała C2415070PC-A3N
Nr Kat. C2415070PCA3N
Novellini Calos 2.0 wanna prostokątna 150x70 cm z hydromasażem wodno-powietrznym Hydro Plus z kompletną obudową Burlington/biała C2415070PC-A3N
Nr Kat. C2415070PCA3N





