| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Varia |
| Rodzaj: | Półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Krótszy bok: | 85 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Wejście: | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5902012184332 |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Varia kabina prysznicowa asymetryczna 120x85 cm szkło grafit K-0192
Nr Kat. K0192
New Trendy Varia kabina prysznicowa asymetryczna 120x85 cm szkło grafit K-0192
Nr Kat. K0192





