| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Reflexa |
| Rodzaj: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Rodzaj wypełnienia: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | lewe |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Reflexa kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa lewa chrom/szkło przezroczyste EXK-1237/EXK-0006
Nr Kat. EXK1237EXK0006
New Trendy Reflexa kabina prysznicowa 90x90 cm kwadratowa lewa chrom/szkło przezroczyste EXK-1237/EXK-0006
Nr Kat. EXK1237EXK0006





