| Marka: | New Trendy |
| Seria: | New Azura |
| Rodzaj: | inna |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
Kabiny prysznicowe
New Trendy New Azura kabina prysznicowa 90x90 cm chrom/szkło przezroczyste K-0662
Nr Kat. K0662
New Trendy New Azura kabina prysznicowa 90x90 cm chrom/szkło przezroczyste K-0662
Nr Kat. K0662





