| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Modena |
| Rodzaj: | Prostokątna |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5908218953765 |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Modena Plus kabina prysznicowa 140x90 cm prostokątna prawa szkło przezroczyste EXK-1074P
Nr Kat. EXK1074P
New Trendy Modena Plus kabina prysznicowa 140x90 cm prostokątna prawa szkło przezroczyste EXK-1074P
Nr Kat. EXK1074P





