| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Modena |
| Rodzaj: | Kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5908218958647 |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Modena kabina prysznicowa 80 cm kwadratowa szkło przezroczyste EXK-1028/EXK-1029
Nr Kat. EXK1028EXK1029
New Trendy Modena kabina prysznicowa 80 cm kwadratowa szkło przezroczyste EXK-1028/EXK-1029
Nr Kat. EXK1028EXK1029





