| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Modena |
| Rodzaj: | Kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Krótszy bok: | 120 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5908218958685 |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Modena kabina prysznicowa 120 cm kwadratowa szkło przezroczyste EXK-1009/EXK-1010
Nr Kat. EXK1009EXK1010
New Trendy Modena kabina prysznicowa 120 cm kwadratowa szkło przezroczyste EXK-1009/EXK-1010
Nr Kat. EXK1009EXK1010





