| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Modena |
| Rodzaj: | Prostokątna |
| Dłuższy bok: | 110 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 5908218958418 |
Kabiny prysznicowe
New Trendy Modena kabina prysznicowa 110x70 cm prostokątna prawa szkło przezroczyste EXK-1020/EXK-1027P
Nr Kat. EXK1020EXK1027P
New Trendy Modena kabina prysznicowa 110x70 cm prostokątna prawa szkło przezroczyste EXK-1020/EXK-1027P
Nr Kat. EXK1020EXK1027P





