| Marka: | New Trendy |
| Seria: | Ikari |
| Rodzaj: | dwuczęściowy |
| Wypełnienie: | szkło |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Kod EAN: | 5902012189788 |
| Wymiary z opakowaniem: | 65 x 6 x 148 cm |
| Waga z opakowaniem: | 24,50 kg |
Parawany nawannowe
New Trendy Ikari parawan nawannowy 100x140 cm 2-częściowy szkło przezroczyste EXK-1191
Nr Kat. EXK1191
Pytania
New Trendy Ikari parawan nawannowy 100x140 cm 2-częściowy szkło przezroczyste EXK-1191
Nr Kat. EXK1191
Pytania





