| Marka: | Roca |
| Seria: | Happening |
| Długość: | 56 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Kolor: | Biały |
| Powłoka ochronna: | Tak |
| Nazwa powłoki: | Maxi Clean |
Miski WC
Roca Happening miska WC wisząca Maxi Clean A34656700M
Nr Kat. A34656700M
Roca Happening miska WC wisząca Maxi Clean A34656700M
Nr Kat. A34656700M





