| Marka: | Art Ceram |
| Seria: | La Fontana |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Kolor: | Inny |
| Kod EAN: | 8056539183945 |
Miski WC
Art Ceram La Fontana miska WC wisząca czarna LFV00103;00
Nr Kat. LFV0010300
Art Ceram La Fontana miska WC wisząca czarna LFV00103;00
Nr Kat. LFV0010300





