| Marka: | Art Ceram |
| Seria: | La Fontana |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | nie |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | dwukolorowy |
| Kod EAN: | 5901095622236 |
Miski WC
Art Ceram La Fontana miska WC wisząca dwukolorowy LFV00101;51
Nr Kat. LFV0010151
Art Ceram La Fontana miska WC wisząca dwukolorowy LFV00101;51
Nr Kat. LFV0010151





