| Marka: | Villeroy & Boch |
| Seria: | Omnia Architectura |
| Długość: | 70 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Stojący |
| Kolor: | Biały |
| Powłoka ochronna: | Tak |
| Nazwa powłoki: | CeramicPlus |
Miski WC
Villeroy & Boch Omnia Architectura miska stojąca do WC-kompaktu CeramicPlus 567710R1
Nr Kat. 567710R1
Villeroy & Boch Omnia Architectura miska stojąca do WC-kompaktu CeramicPlus 567710R1
Nr Kat. 567710R1





