| Marka: | Mill |
| Seria: | Oil Premium |
| Wysokość: | 65 cm |
| Szerokość: | 26 cm |
| Moc: | 2000 Wat |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 7090019823922 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 70 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem: | 13,60 kg |
Grzejniki elektryczne
Mill Oil Premium grzejnik olejowy 65x26 cm biały OIL2000WIFI3
Nr Kat. OIL2000WIFI3





