| Marka: | Mill |
| Seria: | Oil Premium |
| Moc: | 1500 W |
| Długość: | 26.1 cm |
| Szerokość: | 34.4 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Kod EAN: | 7090019821539 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 70 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem: | 11,30 kg |
Grzejniki konwektorowe
Mill Oil Premium grzejnik konwektorowy 26,1x65,6 cm 1500 W ABH1500DN
Nr Kat. ABH1500DN
Pytania





