- Grzejnik mobilnyGrzejnik Mill — stylowy, szybki i skuteczny. Sam w sobie jest pięknym elementem wystroju wnętrz, sprawiający wrażenie jakby unosił się nad podłogą. Stylowy grzejnik posiada bezpieczne, zaokrąglone krawędzie i boki, a czarna część środkowa podkreśla smukły, elegancki design. Mill jest bardzo wydajny i zaczyna się nagrzewać natychmiast po włączeniu. Grzejnik doskonale sprawdza się jako dodatkowe źródło ciepła w wyjątkowo chłodne dni i można go łatwo przenieść w razie potrzeby.
- Czujnik przechyleniaNasze grzejniki zostały wyposażone w czujnik przechylenia i gdy zostaną przypadkowo przewrócone, wyłączą się.
- Funkcja "otwartego okna"Gdy czujnik zarejestruje nagły spadek temperatury w pomieszczeniu, np.: podczas wietrzenia, grzejnik wyłączy się automatycznie aby zaoszczędzić energię w Twoim domu. Po 15 minutach włączy się ponownie.
- QUIET OPERATIONGrzejnik gwarantuje cichą pracę.
| Marka: | Mill |
| Seria: | Convection |
| Moc: | 2200 W |
| Maksymalna powierzchnia: | 25 m2 |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 24.5 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| Kod EAN: | 7090019823861 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 39 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem: | 6,50 kg |





