| Marka: | Merida |
| Seria: | Stella Maxi |
| Kolor: | stal |
| Montaż: | przykręcany |
| Kod EAN: | 5908248111067 |
| Wymiary z opakowaniem: | 36 x 13 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,24 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Uchwyty i stojaki na papier toaletowy
- Merida Stella Maxi pojemnik na papier toaletowy stal mat...
Merida Stella Maxi pojemnik na papier toaletowy stal mat BSM101
Nr Kat. BSM101
Merida Stella Maxi pojemnik na papier toaletowy stal mat BSM101
Nr Kat. BSM101
Opis produktu Merida Stella Maxi pojemnik na papier toaletowy stal mat BSM101
- dostosowany do papieru o maksymalnej średnicy 23 cm
- okienko do kontroli ilości papieru
- zabezpieczony trwałym stalowym zamkiem bębenkowym
- zamek zlicowany z powierzchnią urządzenia
- łączenia boków spawane i szlifowane
- niewidoczne zawiasy
Dane techniczne
| Marka | Merida |
| Seria | Stella Maxi |
| Kolor | stal |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5908248111067 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 13 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,24 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





