| Marka: | Merida |
| Seria: | Mini |
| Kolor: | biały |
| Pojemność: | 170 ml |
| Montaż: | przykręcany |
| Kod EAN: | 8020090004001 |
| Wymiary z opakowaniem: | 8 x 5 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,22 kg |
Dozowniki do mydła
Merida Mini dozownik do mydła 170 ml ścienny biały D4B
Nr Kat. D4B
Merida Mini dozownik do mydła 170 ml ścienny biały D4B
Nr Kat. D4B





