| Marka: | Massi |
| Seria: | Valo |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | łazienkowe |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 2000010011704 |
| Wymiary z opakowaniem: | 74 x 9 x 74 cm |
Lustra
Massi Valo Slim lustro 70 cm okrągłe czarne MSL-VAII-700B
Nr Kat. MSLVAII700B
Pytania
Massi Valo Slim lustro 70 cm okrągłe czarne MSL-VAII-700B
Nr Kat. MSLVAII700B
Pytania





