| Marka: | Massi |
| Seria: | Tringo |
| Długość: | 56 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| W zestawie: | Miska wc + deska wolnoopadająca |
| Typ rantu: | z kołnierzem |
| Montaż: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Nazwa powłoki: | Easy Clean |
Miski WC
Massi Tringo miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. MSM3073DU
Pytania
zestaw
Massi Tringo miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. MSM3073DU
Pytania





