| Marka: | Massi |
| Seria: | Molis |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | niebieski |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Materiał: | ceramika |
Miski WC
Massi Molis miska WC z deską wolnoopadającą MSM-0013RIMSLIM-IB
Nr Kat. MSM0013RIMSLIMIB
zestaw
Massi Molis miska WC z deską wolnoopadającą MSM-0013RIMSLIM-IB
Nr Kat. MSM0013RIMSLIMIB





