Gorrące Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Multirabaty! -25%,-50% i -70%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Moc świeżości - toalety myjące

Toalety myjące to nowoczesne urządzenia łączące funkcje tradycyjnej toalety i bidetu. Do montażu tego rodzaju miski, można wykorzystać zestawy podtynkowe ze stelażem i spłuczką ukrytą pod zabudową. Większość mechanizmu myjącego jest ukryta w ceramice, dzięki temu toalety myjące z zewnątrz często nie różnią się niczym od toalet tradycyjnych. W przypadku już wyremontowanej łazienki, gdzie wymiana całej toalety nie jest możliwa, idealnym rozwiązaniem jest deska myjąca. Urządzenie montuje się na tradycyjnej toalecie. Design desek myjących nie jest tak dyskretny jak w przypadku toalet myjących jednak, jeśli chodzi o zastosowane technologie, dorównuje toaletom myjącym. Obsługa jest możliwa dzięki pokrętłu, panelowi bocznemu na urządzeniu, pilotowi lub nawet aplikacji na smartfonie.
Toalety i deski myjące w zależności od modelu, są wyposażone w różne opcje mycia, a nawet suszenia czy podgrzewania deski. Regulacja temperatury wody jest standardem w elektronicznych modelach, dzięki temu do montażu wymagane jest jedynie podłączenie zimnej wody i źródła prądu. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak np. masaż strumieniem wody, zmiana pozycji dysz myjących (mycie tradycyjne i damskie) lub wbudowane systemy dezodoryzujące, zwiększają poczucie komfortu i higieny. Są też idealnym rozwiązaniem dla osób starszych lub z problemami ruchowymi, które mają trudności w korzystaniu z tradycyjnego bidetu. 

Jak wybrać urządzenie myjące?

Na początku, wybór może wydawać się skomplikowany. Wystarczy jednak odpowiedzieć sobie na kilka prostych pytań:

 1. Toaleta czy deska myjąca?
  Jeśli planujesz generalny remont łazienki, masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz zainwestować w najwyższy poziom komfortu oraz higieny - wybierz toaletę myjącą.
  Jeśli wymiana całej toalety nie wchodzi w grę, zależy Ci na łatwej instalacji i szukasz stosunkowo taniego sposobu na poprawę higieny w łazience - wybierz deskę myjącą.
 2. Czy model ma podstawowe funkcje?
  Nowoczesne toalety i deski myjące powinny posiadać regulację temperatury wody oraz zwiększającą poziom higieny samoczyszczącą się dyszę myjącą.
 3. Mycie tradycyjne czy również opcja mycia damskiego?
  Wybrane modele posiadają funkcję regulacji położenia dyszy myjącej i dodatkowo mycie damskie.
 4. Tylko mycie czy opcja z suszeniem? 
  Suszenie powietrzem to dodatkowa opcja zwiększająca komfort użytkowania, dostępna w wybranych modelach.
 5. A może jeszcze więcej nowoczesnych technologii? 
  Jeśli stawiasz na maksymalny komfort użytkowania wybierz model z dodatkowymi funkcjami np. automatycznym otwieraniem i zamykaniem, podświetleniem, odciąganiem zapachów, podgrzewaniem siedziska czy możliwością programowania indywidualnych profili użytkowników. 
W wyborze pomogą Ci szczegółowe filtry dostępne na naszej stronie. Wciąż masz wątpliwości? Nasi doradcy służą pomocą! Zobacz wszystkie produkty

Geberit

Duravit

Roca

Grohe

Villeroy & Boch

Laufen

Zobacz wszystkie produkty

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!