Projekty łazienek

Zaprojektujemy łazienkę Twoich marzeń...

Sprawdź jak szybko, tanio i skutecznie otrzymasz od nas projekt swojej wymarzonej łazienki!

Planujesz remont łazienki? Niech jego efekt Cię nie zaskoczy! Czy wybrane meble będą do siebie pasować? Płytki matowe czy w połysku? Na jak dużą kabinę prysznicową możesz sobie pozwolić przy posiadanym metrażu? Zleć nam wizualizację wybranego projektu i zdobądź pewność, że Twoja nowa łazienka będzie tą wymarzoną.

Zobacz jak w trzech prostych krokach otrzymasz projekt swojej łazienki

  • Prześlij nam szkic lub projekt/rzut swojej łazienki Podaj nam wymiary swojej łazienki: prześlij rzut otrzymany od dewelopera lub sam dokonaj pomiarów.
  • Dokonaj przedpłaty i czekaj na pierwsze efekty w ciągu kilku dni Wybierz kolekcję płytek, na podstawie której wykonamy pierwszą wersję Twojej łazienki. Następnie masz możliwość wniesienia 3 poprawek aż do uzyskania zadowalającego efektu.
  • Po akceptacji otrzymasz pełne opracowanie wraz z filmem 3d Po potwierdzeniu wizualizacji otrzymujesz zdjęcia, film 3D oraz pełne zestawienie płytek i białego montażu wraz z wyceną i dostępnością.

Ile będzie mnie kosztowało wykonanie projektu?

299

Na podstawie wybranej kolekcji płytek przesyłamy wstępną wizualizację, którą można zmodyfikować. Końcowy projekt aranżacji wraz z wyposażeniem otrzymasz w pakiecie: zdjęcia, film, pełne zestawienie płytek, biały montaż oraz wycenę z dostępnością.
Koszt wykonania wizualizacji to 299 zł.

Jeżeli jednak zrobisz w naszym sklepie zakupy za minimum 5 000 zł projekt łazienki otrzymasz gratis!

Zamów wykonanie projektu

Zobacz przykładowe realizacje