Wakacyjne Odliczanie! Multirabaty -25%,-50% i -75%

Multirabaty! -25%,-50% i -75%

Koniec promocji za:

Sprawdź

Lekkie, funkcjonalne wzornictwo i nowoczesne technologie

Zależy Ci na łazience, w której poczujesz się wyjątkowo i komfortowo? Wśród lekkich, zaokrąglonych linii i smukłego wykończenia kolekcji Hamnes znajdziesz wytchnienie i ukojenie. Kolekcja wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, które uczynią codzienne korzystanie z łazienki jeszcze prostszym i przyjemniejszym. 

Armatura Oltens Hamnes

Armatura Oltens Hamnes

Idealnie łączy funkcjonalność z nowoczesną elegancją. Cechą charakterystyczną baterii Oltens Hamnes jest grawerowane pokrętło, które pełni funkcję uchwytu. Baterie posiadają trwałą ceramiczną głowicę i są dostępne w dwóch wykończeniach kolorystycznych - klasycznym chromie lub nowoczesnym czarnym macie.

Zobacz więcej

Zobacz jak działa bateria Hamnes

Umywalki Oltens Hamnes

Umywalki Oltens Hamnes

Nieskazitelna biel umywalek Oltens uzyskana dzięki specjalnie dobranej głębokiej barwie i tonacji nada Twojej łazience olśniewającego blasku. Umywalki nablatowe Hamnes dostępne są w modelach z tradycyjnymi lub cienkimi ściankami, z półką na baterie, w bieli lub czarnym macie. Dodatkowo, mogą posiadać powłokę SmartClean, znacząco ułatwiającą czyszczenie.

Zobacz więcej

Miski WC Oltens Hamnes

Miski WC Oltens Hamnes

Miski WC Oltens Hamnes dostępne są z powłoką SmartClean, ułatwiającą czyszczenie a deski WC wyposażone są w systemy prostego demontażu i wolnego opadania. Miska WC Hamnes Stille posiada innowacyjny system spłukiwania SilentWhirl. Wykorzystuje on moc wiru wodnego by jeszcze ciszej i dokładniej spłukać miskę WC.

Zobacz więcej

Poznaj technologię SilentWhirl

Dowiedz się więcej

Zestawy prysznicowe

Akcesoria łazienkowe

Poznaj markę OLTENS

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

diamenty
award23
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!